O nás

Práce se dřevem je vášeň, které se věnujeme již od roku 1990, kde naše cesta započala výrobou zakázkového nábytku. Postupně v průběhu let se rozšířila o atypické dřevo-stavby. Zkušenosti a láska k dřevu posléze vedla naše kroky k ochraně dřeva před dřevo-škůdci, rozmary počasí a celkově ošetření dřeva k udržení jeho dlouho-věkosti. Jelikož restaurování nábytku (dřeva obecně) má hodně blízko ke konzervaci a ošetření dřeva, tak nám restaurování překřížilo cesty a stala se z něj umělecká práce, která nás baví, naplňuje a přináší radost naším zákazníkům.

Specializujeme se na Restaurátorskou činnost se zaměřením na dřevo. Nejenom restaurování nábytku, oken, dveří, ale i dalších dřevěných částí, u kterých je nutno zachovat historickou hodnotu. Navrátit původní vzhled včetně prodloužení životnosti dané věci. Provádíme rovněž louhování či zajištění mikrovlnné technologie k odstranění dřevokazných škůdců, restaurování dýhovaného nábytku či fládrování, a to vše za použití původních restaurátorských technik a postupů.  Toto bylo krátké shrnutí o nás a naši práci avšak Galerie restaurování Vám poskytne detailnější přehled našich počinů…

                       

Každou zakázku vždy realizujeme s kvalitním provedením, které reprezentuje naši práci a zákazníkovu maximální spokojenost.

O nás - Restaurování nábytku Franek